پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

آبلیمو خوری بلوری حصیری ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  30
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  اگر بخواهید مایعاتی از جمله آبلیمو، غوره، آب نارنج و … را در یخچال نگه داری کنید و یا بر سر سفره غذا بیاورید نیاز به وسیله ی مناسبی می باشد. آبلیمو خوری حصیری یک نمونه از این وسیله می باشد. طرح های بسیار متنوعی دارد که در اینجا آبلیمو خوری طرح حصیری و مدل گرد را به شما نمایش داده ایم.

با توجه به محدودیتی که در سایت داریم اندازه آن کمی متفاوت به نظر می رسد که برای دریافت اندازه واقعی همه ی اجناس کافی است عضو کانال تلگرام شوید. مدل های که برای جا آبلیمو در نظر می گیرند دارای درب قیف مانندی است که به صورت قطره ای بتوان این مایعات را داخل غذا استفاده کرد.

برای دسترسی آسان و سریع به تمامی محصولات موجود در انبار مرکزی پخش مقدسی پور کافی است عضو کانال تلگرام شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.