پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

اردو خوری بلوری منو پخش مقدسی پور

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  علاقمندان به اردو خوری حتما به دنبال نمونه های بسیار زیادی خواهند بود چرا که هم یک ظرف پر استفاده است و هم زیبایی خاصی دارد از اردو خوری می توان استفاده های فراوانی برد که چند نمونه را ذکر می کنیم برای مثال می توان به عنوان ماست خوری در طعم های متفاوت، جای ترشی، انواع دسر و … استفاده کرد برخی از اردو خوری قابلت جدا شدن دارن که بر سر سفره می توان آن ها را از هم جدا کرد اما نمونه ای که در تصویر می بینید به هم متصل است در واقع یک ظرف می باشد که به سه بخش تقسیم شده است.

اردو خوری های بسیار زیادی در پخش مقدسی پور داریم از جمله اردو خوری پلاستیکی، سرامیکی و … که در اینجا نمونه اردو خوری بلوری را مشاهده می کنید. اردو خوری منو از پخش مقدسی پور به صورت عمده به فروش می رسد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.