پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

اسپند دودکن فلزی رنگارنگ حراجی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  فلزی
اندازه  متوسط
توضیحات  برای هر خانه و یا در اکثر مراسم ها از اسپند دودکن استفاده می کنند یکی از پرکاربردترین ها خواهد بود اسپند را برای مراسم های مذهبی، عروسی ها و غیره استفاده می شود که نیاز به ابزار مناسب هست اسپند دود کن در انواع مختلف موجود است برخی نمونه ها به همراه اسپند هم هستند.

این نوعی که شما در تصویر مشاهده می کنید دسته رنگارنگ است و در رنگ های متنوعی وجود دارد پخش مقدسی پور یکی از متنوع ترین مجموعه پخش در کشور است که تمامی محصولات مورد نیاز یک خانه و آشپزخانه را موجودی دارد یکی از اجناس آن محصولات فلزی است که هر وسیله ی مورد نیاز برای خانه از جنس فلز باشد را می توانید در این مجموعه بیابید. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه می توانید عضو کانال تلگرام شوید که بیش از 3 هزار جنس وجود دارد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.