پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

اسپند دود کن فلزی دربدار 2000 تومانی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  فلزی
اندازه  متوسط
توضیحات  افراد زیاد به اسپند اعتقاد دارند و در مراسم های مختلف از آن استفاده می کنند همچنین بسیاری در خانه ی خود در هر زمانی که بخواهند اسپند دود می کنند بنابراین نیاز به اسپند دودکن مناسب است برخی اسپند دودکن نیاز است تا بدون درب باشد و در مراسم های مانند عروسی، مسافران برگشته از کربلا و … استفاده شود و برخی هم در خانه استفاده می شود که دربدار آن کاربردی تر است.

ما در اینجا یک نوع اسپند دود کن را معرفی می کنیم که داری درب است و جنس فلزی دارد با دسته ی پلاستیکی که در زمان گرم کردن دست ها نسوزد. این اسپند دود کن در کارتن های 24 عددی در حراجی 2000 فروش قرار دارد. نمونه های مختلف دیگر را در همین سایت مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.