پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

بانکه اردک درب استیل حراجی

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  24
رنگ  سفید
اندازه  کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  اکر نمکپاش طرح اردک را دیده باشید این نوع بانکه هم برای شما جالب خواهد بود چرا که می توان به راحتی ست کرد. از یک شرکت نمونه محصولات زیادی ممکن است تولید شود که ما طرح اردک را تا به امروز به نمایش گذاشته ایم. این طرح بسیار زیبا می باشد.

بانکه طرح اردک درب استیل می باشد و در سایزهای مختلف موجود است در اینجا اندازه واقعی این محصول را نمی توانید درک کنید چرا که بر اساس محدودیت های سایت تغییر اندازه داده ایم شما می توانید در کانال تلگرام اندازه واقعی را مشاهده کنید. اما سایز بزرگ آن به نام بانکه سوپر شناخته شده است. کافی است طرح اردک را جستجو کنید تا به راحتی به شما نمایش دهد.

نمونه های بیشتر از این نوع محصولات و دیگر محصولات استیل، بلوری و پلاستیکی را در کانال تلگرام مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.