پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

بانکه بلوری ترشی آنتیک حراجی

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  6 عدد
رنگ  سفید
اندازه  4 لیتری
توضیحات  از این نوع بانکه ها می تواند برای تهیه و نگهداری انواع ترشیجات استفاده کرد هرچند در برخی از موارد جای برای حبوبات هم خواهد بود. بانکه بلوری از بهترین مواد اولیه تهیه شده است قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشد. این محصول از برند آنتیک بلور بوده کاربردی می باشد می توان آن را برای مغازه های مختلف تهیه کرده و ترشی های متفاوتی در آن به فروش رساند.
این نوع بانکه 4 لیتری است که با قیمت 5000 تومان به فروش می رسد اما نمونه های دیگر از بانکه ها که مناسب برای حبوبات، لبنیات و ترشیجات می باشد از جنس بلور و با کیفیت در همین مجموعه تولید شده و به فروش عمده می رسد. جهت خرید هر یک کافی است لیستی از محصولات مورد نیاز را تهیه کرده و برای یکی از کارشناس های فروش ارسال کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.