پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

بانکه بلوری نیلوفر حراجی 2000 تومانی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  سایز 1 تا 4
توضیحات  این محصول برای انواع حبوبات، برنج به مقدار کم، ماکارونی و … قابل استفاده است برای نظم بخشیدن به آشپزخانه و همچنین برای دسترسی آسان به مواد غذایی ذکر شده می توان از انواع بانکه ها استفاده کرد مدل های مختلف به همراه سایزهای متفاون وجود دارد تا بتوان به نیاز همه پاسخ داد. در همین سایت ما چند نمونه را به همراه تصویر و مشخصات کامل معرفی کرده ایم که می توانید در بخش های دیگر مشاهده کنید.
آنچه در این بخش به شما معرفی می شود بانکه نیلوفر است از جنس بلوری و محکم با درب رنگی می توانید بر روی کابینت و یا داخل آن قرار دهید. در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد تا همه بتوانند در تعداد مناسبی تهیه کنند.
اگر بخواهید نمونه های بیشتر را در زمان کم مشاهده کنید کافی است عضو کانال تلگرام پخش مقدسی پور شوید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.