پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

بانکه ترشی بلوری پلاستیکی طرحدار

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  20-6 عدد
رنگ  درب رنگی الوان
اندازه  5 کیلویی
توضیحات  برای انواع ترشی، رب گوجه، خیارشور و همچنین انواع حبوبات بانکه های مختلفی طراحی شده است این نوع بانکه ها استفاده و کاربرد فراوانی دارد بر اساس نوع استفاده اندازه، جنس، طرح و مدل می تواند متفاوت باشد. حجم های که برای این وسایل در نظر گرفته شده است بر اساس عرف می باشد و تعداد زیادی خواهد داشت تا هر مشتری بتواند بر اساس نیاز خود آن را تهیه کند. برای منزل و فروشگاه می توان از بانکه های مختلف استفاده کرد بانکه های پلاستیکی و بلوری با طرح های زیبای گل، سیب و … درب دار، دسته دار و برخی دیگر دارای ملاقه به عنوان تنوعی از انواع بانکه ها می باشد که در این بخش به آن پرداخته ایم.
شما برای خرید محصولات کافی است یک لیست کامل از انواع محصولات مورد نیاز خود تهیه کنید و برای یکی از کارشناس های فروش ارسال کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.