پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

بطری آب کتابی بلوری درب استیل

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  15 عدد
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  این نوع بطری ها می تواند مناسب آب، دوغ، نوشابه، آب میوه ها باشد و همه ی این موارد را می توان داخل بطری های مناسب ریخت و در یخچال نگه داشت همچنین با توجه به مدل های زیبایی که دارد مناسب برای پذیرایی می باشد و می توان در تعداد مناسب تهیه کرده و بر سر سفره در مجالس مختلف قرار داد برخی از بطری ها مانند آنچه در تصویر می بینید رنگی است و اینگونه بطری ها مایعات داخل را نشان نمی دهند که می توان برای آب استفاده کرد. بطری کتابی از جنس بلور است دارای درب استیل و قیمت 5000 تومان دارد.
نمونه های دیگر از بطری آب ها با رنگ های متنوع از سفید بلوری تا رنگ بندی های مختلف، سایز و طرح و مدل های متفاوت، همه را می توانید در همین سایت و یا راحت تر در کانال تلگرام بیابید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.