پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

بطری بلوری آب سالار ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  اگر بخواهید نوشیدنی مانند آب، دوغ، نوشابه و انواع آبمیوه را داخل یخچال نگهداری کنید کافی است بطری آب را تهیه کنید چرا که هم در جای نوشابه ای یخچال و هم در کنار درب یخچال جای می گیرد و فضای زیادی هم اشغال نمی کند و نسبت به پارچ بهتر است.

همچنین می توان این بطری را بر سر سفره پذیرایی هم قرار داد. اما نمونه های بسیار زیادی از بطری بلوری داریم که در این بخش بطری آب سالار را به شما معرفی کرده ایم که مدل گرد داشته و در بخش حراجی 2000 فروش دارد. پخش عمده تمامی محصولات بلوری در کشور را می توانید از طریق پخش بزرگ مقدسی پور بدست آورید.

جهت آشنایی بیشتر با تمامی محصولات پخش مقدسی پور می توانید عضو کانال تلگرام شوید همچنین هر روز تعداد زیادی از اجناس جدید در کانال قرار می گیرد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.