پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

تابه بلوری مکزیکو طرح سیب 2000 فروش

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  درب الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  همانظور که در بخش های دیگر در مورد این نوع تابه ها توضیح داده ایم، تابه بلوری که مشاهده می کنید می تواند کاربرد فراوانی داشته باشد. این نوعی که مشاهده می کنید با طرح سیب است که به زیبایی ان می افزاید می توانید برای نگه داری مواد غذایی مانند ظروف فریزری از آن استفاده شود و یا همچنین با توجه به جنس بلوری و مقاومی که دارد به راحتی می توان در تهیه مواد غذایی هم از آن استفاده برد.

تابه مکزیکو دارای درب است در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد. پخش عمده این نوع بلوریجات همه را می توانید در پخش مقدسی پور یافته و با قیمت بسیار مناسب به صورت عمده خریداری کنید. فرصت را از دست ندهید و با عضو شدن در کانال تلگرام با یکی از بزرگترین مجموعه پخش انواع لوازم خانگی آشنا شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.