پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

تابه بلوری ویکتوریا حراجی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  نمونه ای که امروز به شما معرفی می کنیم از جنس بلوری می باشد که توضیحاتی که می توانیم ارائه کنیم این می باشد که از این تابه می توانید برای تهیه دسر، سالاد و … استفاده کرده و به عنوان یک ظرف زیبا برای پذیرایی بر سر سفره قرار دهید همچنین به علت جنس بلوری که دارد برای بن ماری کردن بسیاری از موادی مانند شکلات و … استفاده می شود.

شما می توانید این محصول را با قیمت 2000 تومان تهیه کنید که یک محصول با کیفیت می باشد و پر کاربرد است با این توصیفات پر فروش هم می باشد که تهیه آن در پخش پلاستیک و بلور مقدسی پور ممکن است. این محصول و دیگر محصولات بلوری و پلاستیکی را می توانید در کانال تلگرام با اندازه واقعی مشاهده کنید. ارتباط با واحد فروش را از دست ندهید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.