پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

تزیین هفت سین سرامیکی 97

تزیین کردن سال نو با هفت نمادی که به هفت سین معروف هستند آنقدر مهم است که نام سفره سال نو را در ایران هفت سین نهاده اند ! این سفره ظرافت ، دقت و سلیقه بانوان ایرانی را همه ساله عیان کرده و فرهنگ غنی ایرانی را به رخ جهانیان می کشد .

هفت سین سرامیکی محصولی مناسب جهت جایگزینی هفت سین طبیعی است زیرا مانند نوع طبیعی هفت سین خراب نمی شود و میتوان سال ها از زیبایی آن بر روی سفره هفت سین استفاده کرد . همچنین هفت سین های سفالی چون توسط طراحان ماهر هنرمند تولید می شوند نیاز کمتری به مرتب کردن و تزیین توسط بانوان دارند.

برای تزیین سفره هفت سین در سال 97 ایده های خوبی برای شما در کانال تلگرام داریم نمونه محصولاتی که برای آن استفاده می شود هفت سین های سرامیکی و سفالی است در اینجا یک نمونه تزیین را با هفت سین قلب، حوض ماهی و گل های مختلف مشاهده می کنید که همه محصولاتی از پخش مقدسی پور است.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.