پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

تفاله گیر استیل و پلاستیکی حراجی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  استیل
اندازه  کوچک
توضیحات  برای هر سینک ظرف شویی نیاز به تفاله گیر است که باعث شود از ورود آشغال به داخل چاه آشپزخانه جلوگیری کند و دردسرهای بعدی را پیش نیاورد بنابراین مهم نیست در خانه باشد در هر مکانی که آشپزخانه و یا آبدارخانه ای وجود دارد اینمحصول قابل استفاده است.

همچنین برخی اسکاج و سیم ظرف شویی را هم در همین تفاله گیر قرار می دهند تا به راحتی آب از آن خارج شود. بنابراین هر فردی ممکن است بر اساس نیاز خود محصولی را تهیه کنید ما در اینجا تنها به بخشی از کاربرد هر محصول اشاره می کنیم.

این تفاله گیر استیل می باشد که تفاله گیر پلاستیکی نیز موجود است و می توانید در بخش های دیگر مشاهده کنید. قیمت این محصول تنها 2000 تومان می باشد که قیمت عمده ی آن کمتر است و کافی است با کارشناس فروش ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.