پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جارو برس پلاستیکی دوقلو فانتزی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  کوچک-متوسط
توضیحات  اگر بخواهیم از جارو برقی استفاده نکنیم و در زمان کم بتوان آشغال ها را جمع کرد بهترین انتخاب می تواند این نوع جارو ها باشد. جارو دستی یا جارو نپتون نامی است که به این نوع محصول می گذارند. در اینجا چندین مدل را برای شما قرار داده ایم، از جمله جارو برس دوقلو که دو شانه جهت جارو کردن دارد از مدل باب اسفنجی، جارو برس دوقلو تیتیز برند منصور، جارو با مدل کیتی و جارو تک برس که به شکل انواع میوه ها از جمله بادمجان، موز، هویج و خیار می باشد.

این نوع محصولات دارای رنگبندی زیاد و متنوع می باشند و همه نیز در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارند. برای مشاهده ی بیشتر محصولات نیاز است تا وارد کانال تلگرام شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.