پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جارو نپتون پلاستیکی ببز 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  متوسط
توضیحات  آنچه پیداست در هر خانه ای چه یک خانواده بزرگ و یا یک خانه ی دانشجویی و یا حتی در خوابگاه از این نوع جارو استفاده می شود هم برای تمیزی که در زمان کم انجام شود و هم نیاز به جارو برقی نباشد در واقع با این نوع جارو ها می توان به سرعت در هر گوشه و کناری که آشغالی ریخته شد سریع آن را جمع کرد که نیاز به انباشه شدن و استفاده از جارو برقی نباشد.

هم در مصرف برق صرفه جویی می شود و هم بدون دردسر سریع و آماده در دسترس است. جارو نپتون ها انواع مختلف و دارای سایز بندی هستند انواعی مانند تک و یا دو محوره که می تواند انتخابی برای همه ی بانوان باشد این نوع با برند ببز شناخته شده و در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.