پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا آبلیمو بلوری ریو 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  به طور معمول برای برخی از مواد، وسیله و ابزار مناسبی تهیه می شود تا بتوان هم آسایش داشته و به راحتی از آن استفاده کرد و هم جای زیادی را اشغال نکند. یکی از مایعات که بر سر سفره موقع پذیرایی هم قرار می گیرد آبلیمو است که جا آبلیمو برای همین تهیه شده است.

اما می توان برای آبغوره، نارنج و … نیز استفاده کرد. درب مناسبی داشته که هم محکم می شود و هم می توان به راحتی مقدار کمی از آبلیمو را در غذا ریخت.

یک ظرف بلوری با طراحی بسیار زیبا و جدید آبلیمو بلوری ریو می باشد. در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد که سفارش عمده ای این محصول در نتیجه ی ارتباط شما با کارشناسان فروش صورت خواهد گرفت همچنین می توانید نمونه محصولات بلوری دیگر را در منوی بالای همین سایت جستجو کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.