پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا آبلیمو بلوری مات رنگی ریو

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  24 عدد
رنگ  الوان
اندازه  متوسط
توضیحات  برای نگه داری آبلیمو، آب نارنج و … داخل یخچال نیاز به وسیله ی مناسب می باشد جا آبلیمو ها هم متنوع هستند یکی از این نوع جا آبلیموه ها را در تصویر مشاهده می کنید که می توان برای پذیرایی در مهمانی ها هم از آن بر سر سفره استفاده کرد. جا آبلیمو به صورت بلوری، سرامیکی و … موجود است این یک نمونه بسیار زیبا است که به شکل مات و در رنگ های متنوع است از برند ریو بوده و در یخش حراجی 5000 فروش قرار دارد.
در صورتی که می خواهید نمونه های بیشتر را مشاهده کنید کافی است سری به آدرس ما در کانال تلگرام بزنید که لینک آن در انتهای همین متن قرار گرفته است. انواع مختلف از جا آبلیمو، بطری آب، ظروف و … بخشی از محصولات بلوری این مرکز پخش می باشد.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.