پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا آبلیمو بلوری پردیس 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  برای اینکه آبلیمو، غوره، آب نارنج و … رو بر سر سفره قرار دهید و یا در پذیرایی خود از ان استفاده کنید نیاز به یک ظرف مناسب می باشد که هم سلیقه ی یک کدبانو را نشان دهد و هم ریختن آن ها بر سر غذا را هم راحت کند که در اینجا جا آبلیمو بهترین گزینه خواهد بود.

جا آبلیمو پردیس یک نوع از این ابزارهای کاربردی در هر خانه می باشد که با درب دو تایی به راحتی می توان اندازه ها را تعیین کرد به عبارت دیگر شما می توانید هم در اندازه ی کم و هم زیاد بر سر غذا و داخل ان بریزید. طرح های مختلفی وجود دارد که این نوع به صورت 4 گوش و با قیمت 2000 تومان به فروش خواهد رسید. شما می توانید نمونه محصولات بلوری دیگر را از منوی بالای سایت مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.