پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا ادویه استیل چینی 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  استیل
اندازه  کوچک
توضیحات  انواع مختلف نمکپاش، سماق پاش، جا ادویه و … که نام های متفاوتی بر روی آن ها گذاشته شده است را در پخش پلاستیک مقدسی پور داریم. اما نمونه ای که امروز معرفی می کنیم کمی متفاوت بوده از جنس استیل است. به راحتی می توان در پیک نیک ها و مسافرت ها به همراه داشت.

دارای درب و چرخشی است که به راحتی بتوان به همراه داشت و نگران ریخته شدن ادویه مورد نظر نبود! این جا ادویه محصولی چینی است. بنا به تقاضای که از برخی از مشتریان داریم بسیاری از جنس های چینی را با قیمت بسیار مناسب وارد کرده و در اختیار متقاضی قرار می دهیم.

برای خرید عمده ی این محصول می توانید به سایر لیست خود اضافه کنید و بعد از تکمیل، آن را برای کارشناسان فروش ارسال کنید تا برآورد هزینه داشته باشند.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.