پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا ادویه پلاستیکی سه عددی رژینا

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24 عدد
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  مناسب برای نمک، فلفل، زردچوبه و ادویه های دیگر که هم می تواند بر روی میز ناهار خوری باشد و در سر سفره های پذیرایی قرار گیرد و هم در پیک نیک و مسافرت ها به همراه داشت، یکی از وسیله های که در هر آشپزخانه به آن نیاز است جا ادویه می باشد که دسترسی آسانتر داشت نمونه های بسیار فراوانی از جا ادویه ها موجود است که در اینجا یک نمونه پلاستیکی را مشاهده می کنید.
جا ادویه رژینا به صورت سه عددی است دارای درب رنگی متفاوت و همچنین طرح گل های متنوع بر روی هر بسته ی سه عددی که این بسته قیمت تنها 2000 تومان را برای مشتری ها دارد. اگر می خواهید به صورت کامل نمونه های بیشتر را مشاهده کنید می توانید وارد کانال تلگرام شوید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.