پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا صابونی پلاستیکی فانتزی نیلوفر

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  متوسط
توضیحات  یک طرح زیبا و فانتزی برای جا صابونی مدلی است که در تصویر می بینید جا صابونی پلاستیکی نیلوفر طرح گل را دارد، دو رنگ می باشد و می تواند جاهای مختلف از جمله آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی را زیباتر کند. این نوع جا صابونی با رنگ های متنوع به قیمت تنها 2000 تومان در اختیار مشتری قرار می گیرد.
مدل و نمونه های زیاد دیگری هم برای جا صابونی داریم که از برندهای مختلف می باشد برخی را به راحتی می توان به عنوان جا صابونی مسافرتی استفاده کرد برای خرید لوازم بهداشتی می توانید با پخش مقدسی پور ارتباط بگیرید. در همین سایت در منوی بالای آن نیز محصولات پلاستیکی و زیر مجموعه محصولات خانگی و بهداشتی نمونه های زیادی جهت پیشنهاد به شما دارد. کافی است وارد این صفحه شوید تا نمونه ها را مشاهده کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.