پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا قاشقی استیل هخامنشی 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  دور رنگی الوان
اندازه  متوسط
توضیحات  یک مدل از جا قاشقی که قابل آویز می باشد این نمونه ای است که در تصویر می بینید. جا قاشقی هخامنشی دو قلو بوده و از جنس استیل است اما دور بالا و پایین و همچنین دسته ی آویز آن پلاستیکی رنگی است که به زیبایی آن می افزاید.

نمونه های زیادی از انواع جا قاشقی کنار سینک، آویز و … وجود دارد که همه را می توانید در پخش مقدسی پور بیابید. این نمونه در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد می تواند پر کاربرد باشد چرا که دو قلو بوده و جای زیادی را برای انواع قاشق، چنگال، چاقو … دارد.

برای خرید این محصول با توجه به اینکه با نام هخامنشی در سیستم ثبت شده است نیاز است نام دقیق را در لیست خرید خود قرار داده و جهت استعلام قیمت که به همراه تعداد کارتن ها ذکر شده است، به کارشناس فروش ارسال کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.