پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا کاردی بلوری آذین حراجی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  14
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  در هر خانه برای پذیرایی نیاز به جا کاردی داریم جا کاردی را می توان انواع قاشق، چنگال و کارد را قرار داد و بر روی میز قرار داد و یا در سر سفره گذاشت این نمونه جا کاردی به دلیل جنس خوب و شیک بودن می تواند بر روی میز عسلی نیز قرار دهید.

جا کاردی بلوری آذین یک نمونه زیبا از جا کاردی می باشد که در بخش حراجی 2000 فروش قرار گرفته است شما می توانید این نمونه محصول را با قیمت کمتری برای خرید عمده ی خود تحویل دهید. شما می توانید هم در این سایت از منوی بالای آن در بخش محصولات بلوری نمونه های زیادی از محصولات بلوری را مشاهده کنید که دارای مشخصات است.

کانال تلگرام نیز نمونه های زیادی از محصولات را به صورت آنلاین در روز قرار می دهد که با عضویت می توانید هر روز شاهد نمونه های جدید باشید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.