پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

جا کاردی بلوری الماس حراجی

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  جا کاردی در هر سفره ای نیاز می باشد. برای قرار گرفتن قاشق، چنگال و چاقو استفاده می شود حداقل به تعداد 3 یا 4 تا در هر خانه نیاز است تا بتواند پاسخگوی مهمانی های بزرگ هم باشد به راحتی می توان با قرار دادن قاشق و چنگال در داخل این جا کاردی بر روی سفره نظم و زیبایی بخشید.

اما نمونه ی معرفی شده امروز ما جاکاردی رنگی می باشد یک نمونه بسیار زیبا که طرفداران خاص خود را هم داشته و مشتری پسند بود. جا کاردی بلوری طرح و مدل های بسیار زیبا و قشنگی دارد که هر یک را می توانید از همین سایت و یا کانال تلگرام ما مشاهده کنید.

نمونه الماس یکی از زیباترین می باشد که خرید آسان آن از طریق برقراری یک ارتباط کوتاه با واحد فروش این مرکز پخش می باشد. این محصول و دیگر محصولات مرکز پخش عمده پلاستیک و بلور مقدسی پور را می توانید به صورت عمده تهیه کنید.

شماره تماس 09196632693 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.