پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی اردو خوری بلوری ورسای کادوئی

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  یک محصول بسیار زیبا را در این بخش به شما معرفی می کنیم اردو خوری ورسای یکی از زیباترین ها در بخش بلور می باشد بانوانی که به اردوخوری ها علاقه دارند حتما این نمونه را هم می پسندند. اردو خوری ورسای به صورت سه عددی و از هم جداست و جدا بودن در برخی از موارد می تواند یک امتیاز باشد چرا که بر سر سفره پذیرایی به راحتی بتواند جابجا شود.

این نمونه اردو خوری دو قسمت هم اندازه و یک قسمت که مانند شکل در وسط قرار می گیرد، بزرگتر است. اردو خوری بلوری است و می تواند به عنوان یک گزینه برای کادو دادن هم استفاده شود چرا که محصولی بسیار شیک است. از این اردو خوری می توان به عنوان جای برای انواع ترشی، تنقلات، ماست و … استفاده کرد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.