پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی جا ادویه بلوری یاس جفتی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  جا ادویه در هر آشپزخانه ای نیاز است ممکن است این آشپزخانه در خانه باشد و یا در یک دفتر کار، مدرسه و یا هر مکان دیگری که آبدارخانه دارند قابل استفاده است چرا که نمک و یا برخی از ادویه ها یک چاشنی مورد نیاز سفره ها می باشد.

نمک، فلفل، زردچوبه، آویشن و … همه نیاز به وسیله ی مناسب دارند جا ادویه ها بسیار متفاوت در مدل و سایز های مختلفی تولید می شوند. برخی از آن ها را نیاز است داخل کابینت قرار دهیم و یا برخی را بر روی میز غذا خوری و … استفاده کرد برای همین مدل های مختلف بر اساس تمامی نیاز ها را در پخش بلور مقدسی پور داریم.

این نمونه که امروز به شما پیشنهاد کرده ایم جا ادویه بلوری یاس است که به صورت جفتی به فروش می رسد و با قیمت تنها 2000 تومان در اختیار مشتری است.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.