پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی رخت آویز پلاستیکی تاشو مرجان

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  48
رنگ  الوان
اندازه  4-5-6 قلاب
توضیحات  برای داخل اتاق خواب، محل کار، اتاق کار، مدارس و … نیاز به رخت آویز است که بتوان نظمی به برخی از لباس ها داد. برای مثال در اتاق مربی های یک مدرسه برای آویزان کردن چادر، پالتو، کیف و … نیاز به رخت آویز است اما بر اساس استفاده ی آن در بخش های مختلف می توان قلاب های 4-5 یا 6 تایی را انتخاب کرد.

این مدل رخت آویز به صورت تاشو بوده و با برند مرجان شناخته می شود رنگ های بسیار زیبایی هم دارد و با پلاستیک محکمی تهیه شده است. نمونه دیگر از رخت آویز که از چوب ام دی اف هم تهیه شده و در قلاب های 3 تا 6 عددی موجود است شما می توانید از بخش های دیگر این وب سایت نمونه های بیشتر را مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.