پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی سبد رخت پلاستیکی آنالیا

 

قیمت  10000 فروش
تعداد در بسته  12 عدد
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  در اتاق کودک و یا کنار حمام نیاز به سبد رخت است تا بتوان رخت و لباس را با هم جمع کرد و به حد مناسب که رسید داخل ماشین لباسشویی قرار دارد بنابراین این نوع محصول یکی از لوازم ضروری در خانه است. سبد رخت پلاستیکی آنالیا یک نمونه از ده ها نمونه سبد رخت هاست که تولید شده است این مورد بدون درب است دارای طرح زیبا و رنگبندی متنوعی هم دارد. سایزی که برای این محصول در نظر گرفته اند سایز کوچک است در بخش حراجی 10 هزار فروش هم قرار دارد.
خرید این نوع محصول پلاستیکی و سایر مواردی که نیاز ضروری برای هر خانه ای می باشد همه به صورت کامل در پخش مقدسی پور به فروش عمده می رسد. محصولاتی با کیفیت از برندهای مختلف و دارای قیمت فوق العاده مناسب که به سراسر کشور نیز ارسال می شود.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.