پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی صافی سینک استیل ظرف شویی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  استیل
اندازه  کوچک-متوسط
توضیحات  صافی سینک برای زمانی مناسب است که نگران گرفتی لوله ظرف شویی هستید. صافی برای سرویس بهداشتی نیز موجود است که این نوع صافی که در این بخش به شما معرفی شده است مناسب ظرفشویی است. صافی سینک استیل به صورت دوقلو است.

در اندازه های مختلف که ممکن است سینک ظرفشویی شما دو لگنه باشد و برای هر دو استفاده کنید. به همراه درپوش است که برخی مواقع ممکن است بخواهید آب داخل سینک را جمع کنید و برخی از مواد غذایی مانند میوه و یا سبزیجات را خیس دهید درپوش می تواند مفید باشد.

این نوع محصول که به صورت 4 تکه است تنها با قیمت 2000 تومان به فروش می رسد. سیتی پلاستیک به شما خریدار عمده پیشنهاد می کند این نوع محصول را در کنار لیست خرید خود قرار دهید چرا که به عنوان یک محصول پر فروش و نیاز ضروری هر خانه خواهد بود.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.