پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی عمده بطری آب بلوری پرستو

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  در برخی از یخچال ها در بین طبقات جای نوشابه قرار دارد یعنی طوری تنظیم شده است که بطری های نوشیدنی را بتوان به صورت خوابیده بر روی آن قرار داد و یا در کنار درب یخچال نیز جای مناسب بطری ها می باشد بنابراین برای اینکه جای زیادی در یخچال اشغال نشود بسیاری از بانوان خوش سلیقه ترجیح می دهند از بطری آب به جای پارچ استفاده کنند. بطری آب پرستو را می توانید با انواع نوشابه، دلسر، دوغ و هر نوشیدنی دیگری پر کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.
شما حتی می توانید به دلیل زیبایی که این بطری دارد از آن در سر سفره های پذیرایی و مجالس استفاده کنید. نام ها و برندهای مختلفی این بطری ها را تولید می کنند که برای سهولت در مشاهده این مدل از بطری ها می توانید عضو کانال تلگرام شوید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.