پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی پیتزا بر فلزی دو محوره گرد

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  14
رنگ  فلزی
اندازه  متوسط
توضیحات  اگر سایر بخش های این سایت را مشاهده کرده باشید حتما در مورد پیتزا بُر مطالبی دیده اید. پیتزا بر در مدل های مختلفی قرار دارد و علاوه بر پیتزا می توان در مواردی دیگر هم استفاده کرد. پیتزا بر که امروز به شما معرفی کرده ایم دو محوره می باشد و هر دوی آن گرد است یک بخشی به صورت ساده و بخش دیگر به صورت مدل دار برش می زند.

در بخش حراجی 2000 فروش هم قرار دارد که موجب می شود به راحتی به فروش برسد. شما برای خرید این مجموعه که انواع چاقوی پیتزا بر است و در شکل و طرح های مختلفی موجود است می توانید همه را در کانال تلگرام مشاهده کرده نام دقیق آن را در لیست خرید خود قرار دهید و برای واحد فروش ارسال کنید تا برآورد هزینه شود چرا که قیمت محصول عمده با این قیمت که در اینجا درج شد متفاوت است.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.