پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

حراجی گلدان پلاستیکی کاکتوس چهارگوش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  34
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  این نوع گلدان ها علاوه بر اینکه در گلخانه ها بسیار استفاده می شود در هر خانه ای هم می توان از این گلدان ها برای کاکتوس ها استفاده کرد ممکن است عده ای در خانه هم به پرورش گل و گیاه بپردازند که برای تکثیر کاکتوس ها در ابتدا این گلدان ها بسیار مناسب می باشد.

گلدان های بسیار ریز و با تنوع رنگی بسیار بالا می تواند یک محصول پرفروش برای همه ی فروشگاه ها باشد. این گلدان ها به صورت 4 عددی است و به همین تعداد تنها 2000 تومان قیمت دارد. طرح چهارگوش و یا چهار طرفه ی آن بسیار زیبا می باشد و می توان از آن در هر خانه و آپارتمانی نیز استفاده کرد.

نمونه های دیگر از جنس سرامیکی هم برای کاکتوس در نظر گرفته ایم که می توانید از سایر بخش های این وب سایت مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.