پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

خرید اینترنتی زیر سیگاری بلوری لیدو

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  با توجه به نیاز برخی از افراد به زیر سیگاری، پخش بلور مقدسی پور سعی کرده این نوع محصول را هم به عنوان موجودی انبار خود قرار دهد. زیر سیگاری در برخی از خانه ها و یا محل کارها وجود دارد. انواع مختلفی از آن نیز تولید شده است که روال ترین آن زیر سیگاری بلوری است هرچند می توان از آن استفاده های دیگری داشت به عنوان دکوری خانه و جای برای لوازم آرایشی و یا لوازم خیاطی استفاده کرد چرا که طرح های که برای ان در نظر گرفته اند بسیار زیباست.

در اینجا د مدل از زیرسیگاری را مشاهده می کنید یکی زیر سیگاری چهارگوش رنگی لیدو است که کل بلور آن رنگی شده است و دیگری زیر سیگاری گرد کریستال که بخشی آن رنگی است و به زیبایی آن می افزاید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.