پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

دراور پلاستیکی لارج بی ال عروسکی ۴ طبقه شیخی

قیمت لوکس
تعداد در بسته  ۱ بسته
رنگ  آبی، قهوه ای، طرح چوب، عروسکی، باب اسفنجی، کیتی
اندازه  لارج
توضیحات  استفاد از دراور در خانه بسیار نیاز است در واقع افرادی که به نظم اهمیت بیشتری می دهند حتما تا به حال یک دراور در منزل داشته اند، برای نگه داری لوازم اتاق و یا جنسی دیگر را برای آشپزخانه قابل استفاده است همچنین در یک خانه ی دانشجویی نیز بسیار کاربردی می باشد.

در اینجا دراور های بسیار متنوعی را برای معرفی به شما در اختیار داریم که می توانید به راحتی با مشاهده ی طرح، رنگ، سایز و انواع مختلف آن بهترین را بر اساس نیاز خود تهیه کنید.

نمونه ای که در اینجا پیشنهاد کرده ایم دراور عروسکی از بی ال می باشد که دارای ۴ طبقه می باشد شما می توانید از طریق شماره تماسی که در اختیار شما قرار گرفته است ارتباط برقرار کنید تا به راحتی بتوانید این محصول را خریدار کنید.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۶۳۲۶۹۳ مهندس مقدسی پور
درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.