پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

دراور ۲xl پلاستیکی طرح دار صادراتی ۴ طبقه شیخی

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  ۱
رنگ آبی، سبز، سرخابی، بادمجانی، یاسی، کالباسی
اندازه  ۲xl  چهار طبقه
توضیحات مرتب بودن یک منزل سلیقه ی بانوی آن خانه را نشان می دهد اما مرتب کردن و جمع آوری وسایل در یک بخش نیاز به ابزاری دارد که در اینجا دراور بهترین وسیله پلاستیکی می باشد که می توان از آن استفاده های فراوانی برد.

کاربرد این محصول در بسیاری از مراکز دیگر نیز کاملا مشخص می باشد اندازه های مختلف این وسایل را می توان بر اساس نیاز هر خانه دانشجویی، اتاق های کودک، مطالعه، محل کار و … طبقه بندی کرد که ابعاد لارج این محصول ما را بر این میدارد تا دراور ۲xl پلاستیکی طرح دار را به عنوان یک پیشنهاد مناسب برای قرار دادن لباس و وسایل مورد نیاز معرفی کنیم. رنگ و طرح های بسیار متنوع از این محصول را می توانید در مرکز پخش عمده پلاستیک مقدسی پور بیابید.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۶۳۲۶۹۳ مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.