پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

دستکش پارچه ای ماکارونی حراجی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  متوسط
توضیحات  حتما تا به حال نام دستکش ماکارونی را شنیده اید این دستکش با ریش ریشی از پارچه که بر روی خود دارد به اسم معروف است. دستکش پارچه ای پر کاربرد در تمیز کردن وسایل خانه می باشد همچنین با توجه به اینکه به راحتی دست در ان قرار می گیرد می توان در برخی از موارد که از مواد شوینده ی خطرناک استفاده می کنید جایگزین بسیاری دیگر از دستکش ها باشد.

رنگ های مختلف را بر اساس جوابگویی به تمامی سلیقه ها تهیه کرده ایم که در پخش مقدسی پور نمونه های زیادی را مشاهده می کنید در این پخش از هر محصولی که در خانه نیاز است از جمله پلاستیکی، بلوری، استیل و پارچه ای موجود می باشد.

شما می توانید این محصول را با قیمت 2000 تومان از فروشنده ها و پلاسکوهای سراسر کشور خریداری کنید همچنین اگر خود فروشنده می باشید جهت اطلاع از قیمت عمده ی این محصول با واحد فروش ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.