پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

رنده تخت استیل چینی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  استیل
اندازه  کوچک
توضیحات  رنده نیاز اساسی هر آشپزخانه می باشد برخی موارد در سفرها نیز زمانی که قرار است خودتان آشپزی کنید حتما نیاز به رنده پیدا می کنید بر اساس استفاده های مختلف انواع رنده وجود دارد برای زمانی که می خواهید مواد غذایی گرم را رند کنید از رنده های پلاستیکی استفاده کنید و در موارد دیگر استیل جنس مناسب برای آن ها می باشد.

اما رنده استیل تخت نمونه ای می باشد که ما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم جنس چینی بوده و دارای قیمت 2000 تومان می باشد با توجه به محدودیت سایت این رنده به شکل مربعی نمایش داده شده است که در واقعیت اینطور نیست و شما می توانید اندازه واقعی این نوع رنده را در کانال تلگرم ما مشاهده کنید. خرید انواع محصولات پلاستیکی، بلور، استیل و … در پخش مقدسی پور قابل انجام است.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.