پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

زیر سیگاری بلوری لیانا ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  با توجه به نیاز برخی از فروشنده های ما در کشور این نوع محصول را هم به صورت عمده عرضه می کنیم زیر سیگاری های زیبا که در دو نوع بلوری ساده و رنگی موجود می باشد با تعداد بالا به فروش می رسد قیمت این محصول 2000 تومان می باشد که در بخش حراجی ها قرار گرفته است.

خرید عمده ی این محصول و محصولات مشابه دیگر در پخش عمده پلاستیک و بلور مقدسی پور به راحتی قابل انجام است که می توانید با واحد فروش در زمینه ی اطلاع از قیمت، نحوه خرید، تحویل بار و … ارتباط برقرار کنید.

شما می توانید هر روز شاهد نمونه های جدید از محصولات پلاستیک و بلور در کانال تلگرام باشید تنها کافی است بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید. فرصت را از دست ندهید تا از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.