پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

زیر قابلمه فلزی پایه دار حراجی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  16
رنگ  مشکی
اندازه  متوسط
توضیحات  زمانی که بخواهید قابلمه را بر سر سفره بیاورید و یا در آشپزخانه قابلمه گرم را بر روی کابینت قرار دهید نیاز است تا زیر قابلمه ای داشته باشید و یا حتی هر نوع وسیله ی دیگری که مواد غذایی گرم بر روی آن قرار دارد و باید بر سر سفره قرار گیرد جهت نسوختن سفره نیاز به این نوع محصولی است که امروز به شما پیشنهاد کرده ایم. زیر قابلمه پایه دار و نسور یک نوع ابزار پر کاربرد است. در دو نوع چهارگوش و گرد موجود است و تنها 2000 تومان به فروش می رسد که البته برای خرید عمده قیمت پایینتر خواهد بود.

شما برای خرید این نوع محصول و محصولات مشابه که می تواند زیر قابلمه ای سیلیکونی و یا چوبی باشد کافی است با واحد فروش ارتباط برقرار کنید و یا همچنین جهت مشاهده از کانال تلگرام استفاده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.