پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سالاد خوری بلوری درسا کادویی حراجی

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  بزرگ
توضیحات  این ظرف بلوری را می توانید به عنوان جای برای انواع خورشت ها مخصوصا مرغ، برنج، سالاد و … استفاده کرد ما به عوان یک پیشنهاد نام سالاد خوری را بر روی آن قرار داده ایم (البته نامگذاری اکثر محصولات از طرف کارخانه ی تولیدی می باشد) اما همانطور که شکل آن را نیز می بینید می توان از آن استفاده های فراوانی برد.

سالاد خوری بلوری درسا یکی از بهترین ها می باشد در بسته بندی 2 عددی است طرح زیبایی بر روی آن قرار گرفته که به راحتی می تواند یک گزینه به عنوان کادو باشد. همچنین می توان از این محصول به عنوان جایزه در مراسم های مختلف استفاده کرد.

این محصول بلوری در بخش حراجی 5000 فروش قرار دارد یعنی مشتری می تواند با قیمت تنها 5000 تومان دو عدد از این نوع سالادخوری را که در یک کارتن شیک قرار دارد تحویل بگیرد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.