پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سبد رخت پلاستیکی وارداتی ویرا

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  کنار هر حمام در خانه یک سبد رخت وجود دارد تا رخت چرک ها را در آن قرار داد سبد رخت باعث می شود لباس ها جمع شده و یکباره شسته شوند. اما انواع مختلفی از سبد رخت ها وجود دارد نمونه های که با طرح های زیبا می تواند به عنوان جهیزیه عروس نیز قرار گیرد.

رنگ های متنوع از این نوع سبد رخت ها باعث می شود تا پاسخگویی نیاز همه ی بانوان شده و نو عروسان را در تهیه جهیزیه کمک کند تا بتوانند به راحتی با وسایل دیگر منزل خود ست کنند.

طرح و رنگ مختلف از سبد رخت ها در پخش پلاستیک مقدسی پور یافت می شود که این نمونه ی معرفی شده به عنوان وارداتی بوده و پر فروش می باشد قیمت این محصول به همراه نحوه خرید و تحویل بار را می توانید از واحد فروش  بخواهید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.