پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سبد لباس پلاستیکی مارال بزرگ

قیمت 5000 فروش
تعداد در بسته  ۱۲ عدد
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات لباس های کثیف را جمع کرده و با هم در ماشین لباس شویی قرار می دهید این لباس ها را در چه وسلیه ای نگه داری می کنید و چگونه جمع آوری می شود و یا بعد از شستشوی لباس که در ماشین لباس شویی قرار می گیرد چگونه خارج می کنید؟ سبدی بزرگ به شما پیشنهاد می دهیم که برای خانواده پر جمعیت مناسب بوده تا تمامی لباس ها را داخل ان قرار داد.

سبد لباس در طرح ها و رنگهای مختلفی وجود دارد ما با قابلیت بالا در بازار نسبت به تمام همکاران می توانیم سبد لباس در هر مدل و هر طرحی که می خواهید را در کمترین زمان ممکن برای شما تهیه میکنیم. سبد لباس پلاستیکی مارال بزرگ یکی از پیشنهادات ما می باشد. در بسته های ۱۲ عددی با قیمت مناسب از بخش حراجی و پخش عمده پلاستیک قابل تهیه است.بازار پلاستیک ایران آماده تهیه ی هر گونه محصول مورد نیاز شما می باشد.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۶۳۲۶۹۳ مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.