پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سبد لباس پلاستیکی مارال کوچک

قیمت 5000 فروش
تعداد در بسته  ۱۲ عدد
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات یکی از محصولات پخش عمده پلاستیک را می توانیم سبد لباس نام ببریم که شکل آن را در همین بخش می بینید، از این سبد می توان استفاده های فراوانی برد، سبد لباس پلاستیکی از اجناسی هست که مصرف زیادی در آشپزخانه دارد.شما می توانید به عنوان یک ست که با اندازه و رنگ های مختلفی وجود دارد در آشپزخانه ی خود از آن استفاده ببرید. و اما از این سبد استفاده در حمام برای جمع آوری رخت چرک و در آشپزخانه برای آبکشی زیاد سبزیجات و میوه می شود و مدلی که ما برای شما پیشنهاد می کنیم سبد پلاستیکی مارال با سایز کوچک است که تنوع رنگی هم دارد شما می توانید در حراجی های بازار پلاستیکاین محصول را خریداری کنید.

در صورتی که نیاز به سایر محصولات فروشگاه کالامون دارید به راحتی می توانید از بخش تماس با ما، ارتباط برقرار کرده تا با پخش عمده پلاستیک مقدسی پور بیشتر آشنا شده و از مشتری های دائمی ما شوید.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۶۳۲۶۹۳ مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.