پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سبد پلاستیکی بی بی گل 2000 تومانی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  اینبار نیز یک پیشنهاد زیبا برای شما داریم محصولی را می خواهیم معرفی کنیم که کاربردهای فراوانی دارد سبد بی بی گل یکی از زیباترین سبد ها می باشد که طرح خاص و جدیدی دارد طرح مربعی آن در اندازه های مختلف موجود است شما می توانید از این نوع سبد هم در آشپزخانه استفاده کنید به عنوان یک سبد میوه و یا همچنین در اتاق برای قرار دادن برخی از وسایل از آن استفاده کرد.

این محصول زیبا برای مشتریان شما با قیمت 2000 تومان خواهد بود که شما خریدار عمده می توانید از قیمت عمده ی آن در نتیجه ی ارتباط با کارشناس فروش اطلاع پیدا کنید.

رنگ های متنوع و شادی از این محصول موجود است تا انتخاب را برای همه سیلقه ها آسان گرداند. شما می توانید عضو کانال تلگرام ما شده مدل های دیگر را نیز مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.