پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سبد پیک نیک پلاستیکی رویال بزرگ

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  ۱۲ عدد
رنگ الوان
اندازه   بزرگ
توضیحات یک سفر پرجمعیت دارید؟ سفر و یا پیک نیک که نیاز به وسایل زیاد دارد و شما به عنوان یک کدبانو می خواهید همه ی وسایل را به صورت مرتب قرار دهید می توانید سبک پیک نیک را تهیه کنید در اینجا از فروشگاه اینترنتی شهر پلاستیک به شما سبد پیک نیک معرفی می کنیم که یکی از بهترین اجناس ما بوده و در پخش عمده پلاستیک مقدسی این محصول را داشته که به راحتی قابل خرید است.

در بیانی دیگر سبد پیک نیک پلاستیکی برای تفریح و یا مسافرت استفاده فراوانی دارد. در سبد رویال بزرگ تمامی مایحتاج پیک نیک خود را قرار دهید. همچنین می توانید بر اساس نیاز سایز مناسب خود را تهیه کنید. از استحکام و قیمت مناسب این سبد به عنوان مزایای آن میتوان نام برد.تمامی وسایل پلاستیکی پیک نیک خود را در این مرکز تهیه کنید و با تنوع رنگی و انواع سایز آشنا شوید.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۶۳۲۶۹۳ مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.