پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سبد پیک نیک پلاستیکی رویال کوچک

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  ۱۲ عدد
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات اگر اهل سفر باشید حتما در جمع کردن وسایل مورد نیاز به فکر افتاده اید، سفرهای کوتاه و دانشجویی و یا تعداد کم که نیاز به یک وسیله ای باشد تا بتوانید به راحتی وسایل را جمع کرده و همچنین به صورت مرتب در سفر خود بدون هیچ دغدغه ای داشته باشید ما یک سبد پیک نیک به شما معرفی می کنیم که تنوع رنگ داشته و بتوانید در سایزهای مختلف از کاربردهای فراوان آن بهره مند شوید، در پخش عمده پلاستیک مقدسی پور هم این محصول را خواهید دید.

انواع سبد پیک نیک را در انبار پلاستیک کالامون بیابید. اندازه رویال کوچک به کوچکی که در بازار مشاهده می کنید نیست.اگر میخواهید اندازه دقیق ان را بیابید با سبد های متوسط داخل بازارچه های پلاستیک مقایسه کنید.باقی محصولات ما را در فروشگاه کالامون دنبال کنید تا با بهترین ها آشنا شوید.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۶۳۲۶۹۳ مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.