پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سبد کودک سلمان پلاستیک حراجی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  سبد کودک می تواند در اتاق کودکتان قرار گیرد، به عنوان سبد رخت استفاده شود و یا کودک بتواند اسباب بازی های خود را در آن قرار دهد و بعد از بازی جمع کرده و در سبد نگه درای کند و یا هر وسیله ی دیگر را می توان در آن قرار داد.

این نوع سبد که از برند سلمان پلاستیک می باشد دو رنگ است به عبارتی روی آن یک رنگ و پایه یک رنگ دیگر است که به زیبایی آن اضافه می کند این نوع سبد کودک در بخش محصولات حراجی 2000 فروش قرار دارد.

شما جهت خرید این محصول می توانید نام دقیق آن را در کانال تلگرام ما یافته و به همراه تعدادی که مد نظر شما می باشد البته با در نظر گرفتن تعداد پایه، به کارشناس فروش سفارش خرید دهید. تا قیمت استعلام شده و در اختیار شما قرار گیرد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.