پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سرویس پلاستیکی مسافرتی زیباسازان


بسیاری از خانم های خانه دار برای رفتن به مسافرت همواره مشکل جمع آوری ظروف مورد نیاز را دارند و با تمام دقتی که در این زمینه به کار می گیرند همواره یک بخش اصلی را جای می گذارند. با استفاده از سرویس های زیباسازان در کمترین زمان می توانید با خیالی آسوده تمامی ظروف مورد نیاز را به صورت یکجا آماده نموده و آن را با خود حمل نمایید.
این سرویس های ۷۲ پارچه دارای رنگبندی مختلف می باشد و از تمامی ظروف شامل بشقاب، کاسه، قاشق، چنگال و … تشکیل شده است که می تواند با وزن ۳۲۰۷ گرم خریداری شود. خرید آسان این سرویس از طریق فروشگاه کالامون انجام می شود که ارتباط شما منجر به خرید آسان و ارزان این گونه محصولات می شود و با توجه به اینکه این لوازم در هر خانه ای نیاز است بنابراین فروش آسان خواهید داشت. لذا از هم اکنون اقدام به تهیه لیست خرید خود داشته باشید تا فرصت را از دست ندهید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.