پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سس خوری بلوری پرنس حراجی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  اگر در پذیرایی های خود سالاد داشته باشید حتما به سس خوری نیاز پیدا می کنید یکی از وسایلی که می تواند کاربردی باشد همین سس خوری است البته به علت شکل زیبا و مناسبی که دارد می توانید برخی از مواد غذایی دیگر مانند رب های انار و … را نیز با آن بر سر سفره قرار داد.

ما در اینجا بر اساس استفاده ای که مشتری ها با این وسایل دارند به شما پیشنهاد می دهیم و شما خود می توانید کاربرد را برای هر محصول تعیین کنید. نمونه معرفی شده ی امروز سس خوری پرنس می باشد که با قیمت 2000 تومان در بخش حراجی ها قرار گرفته است.

خرید این محصول و همچنین اطلاعات بیشتر را می توانید از کانال تلگرام ما دریافت کنید. فرصت را از دست ندهید تا به زودی به عنوان یک مشتری دائمی ما شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.